Page 8 - MergedFile
P. 8

Biljarten                                                    8

                    Toernooi en wedstrijdplanning 2018

Datum               Dag  Toernooi/wedstrijd                 Locatie        tijd
03 januari 2018     wo                                      De Poort       10.00 uur
08 januari 2018     ma   Nieuwjaars keu toernooi            De Poort       13.00 uur
08 januari 2018     ma   Liga NS 1 – Crooswijk 2            De Poort       13.00 uur
18 januari 2018     do   Liga NS 2 – Roteb 3                Schollevaar    13.00 uur
18 januari 2018     do   Liga Schollevaar 1 – NS 1          Crooswijk      10.15 uur
24 januari 2018     wo                                      Roteb          10.15 uur
25 januari 2018     do   Liga Crooswijk 5 - NS 2            Roteb          10.15 uur
26 januari 2018     vr                                      Roteb          10.15 uur
29 januari 2018     ma   Voorronde driebanden 2e klasse     De Poort       13.00 uur
29 januari 2018     ma                                      De Poort       13.00 uur
                         Voorronde driebanden 2e klasse
02 februari 2018    vr
06 februari 2018    di   Voorronde driebanden 2e klasse
07 februari 2018    wo   Liga NS 1 – SVZ 4
07 februari 2018    wo   Liga NS 2 – Schollevaar 2
09 februari 2018    vr
12 februari 2018    ma   Finale driebanden 2e klasse        Ommoord        10.15 uur
12 februari 2018    ma   Liga IJsselmonde 1 – NS 1          IJsselmonde    10.15 uur
14 februari 2018    wo   Rotterdam – Dordrecht              De Poort       10.00 uur
16 februari 2018    vr   Liga Ommoord 6 – Ns 2              Ommoord        10.15 uur
17 februari 2018    za                                      Ommoord        10.15 uur
                         Finale driebanden 2e klasse        De Poort       13.00 uur
27 februari 2018    di   Liga NS 1 – Crooswijk 1            De Poort       13.00 uur
28 februari 2018    wo   Liga NS 2 – Roteb 4                De Poort       10.00 uur
                                                            Ommoord        10.15 uur
03 maart 2018       za   Driekamp De vloot-Crooswijk en NS  De Poort       14.00 uur
05 maart 2018       ma
05 maart 2018       ma   Finale driebanden 2e klasse                       10.15 uur
19 maart 2018       ma                                                     10.15 uur
21 maart 2018       wo   Leden jaarverg. en prijsuitr. HHK
24 maart 2018       za
26 maart 2018       ma   Liga Charlois 3 – NS 2             Charlois
28 maart 2018       wo   Liga SVZ 1 – NS 1                  SVZ
29 maart 2018       do
                         Driebanden toernooi                Roosendaal     10.00 uur
07 april 2018       za   Liga NS 1 – Ommoord 3              De Poort       13.00 uur
18 april 2018       wo   Liga NS 2 – SVZ 6                  De Poort       13.00 uur
                         Liga SVZ 7 – NS 2                  SVZ            10.15 uur
29 september 2018   za   Liga De Rietlander 3 – NS !        De Rietlander  13.00 uur
                                                            De Poort       10.00 uur
10 oktober 2018 ??  wo   RADAR toernooi                     De Poort       13.00 uur
                         Liga NS 2 – IJsselmonde 2          De Poort       10.00 uur
17 november 2018    za                                      Charlois       10.15 uur
24 november 2018    za   Paaskikker toernooi
                         Liga Charlois 1 – NS1

                         4 steden toernooi libre            Den Haag       10.00 uur
                         District finale LIGA               De Poort       10.00 uur

                         Randstad toernooi                  Utrecht        10.00 uur

                         Jaap Schults toernooi              De Poort       10.00 uur

                         Driebanden toernooi                Den Haag 10.00 uur
                         4 steden toernooi bandstoten       Roosendaal 10.00 uur
   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13